Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na překližce, 40 x 50 cm, rámováno, signováno vpravo dole V. Rolín. Malíř a grafik, studoval na akademiích v Petrohradě a Mnichově. Jeho malba obsahuje všechny žánry, grafika se obrací hlavně k motivům ze staré Prahy. Autor viz T 2/368.